O nás

Realitní kancelář BONINVEST.CZ nové parcely, rodinné domy a byty v okolí Prahy.

Realitní kancelář BONINVEST.CZ s.r.o. působí od roku 2007 zejména v oblasti prodeje nových rezidenčních nemovitostí, především v okolí Prahy a větších městech středočeského kraje, kde se uskutečňuje většina námi realizovaných obchodů. Do nabídky umísťujeme nemovitosti či developerské projekty, splňující náročná kvalitativní kritéria a klientům zajistíme odpovídající komplexní a zároveň individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitosti. Právní, projekční, finanční a další služby zajišťujeme pouze ve spolupráci s renomovanými a prověřenými společnostmi.

Realitní kancelář BONINVEST.CZ Vám nabízí prodej stavebních parcel a novostaveb v okolí Prahy. Vzhledem k tomu, že v oboru pracujeme průběžně od roku 2003, máme již více než desetileté osobní praktické zkušenosti ve svém regionu. V portfoliu naší společnosti naleznete tedy především jen nové rezidenční projekty, stavební parcely, nové rodinné domy a byty, které do nabídky získáváme zejména díky dlouhodobé spolupráci se seriózními investory a developery.

Nové parcely, domy a byty v kombinaci s výhodnými podmínkami financování koupě nemovitostí pomocí hypotéky Vám umožní získat nové a kvalitní bydlení. Toužíte-li žít v blízkosti Prahy, ale v příjemném poklidnějším prostředí nebo v blízkosti přírody, přitom stále i v blízkosti veřejné a občanské vybavenosti, vyberete si z naší nabídky nových nemovitostí.

Kromě prodeje nových nemovitostí pro potřeby Vašeho bydlení Vám také rádi poradíme s výběrem vhodné investiční nemovitosti. Poradíme Vám, do které nemovitosti nejlépe investovat z pohledu návratnosti investice. Naším krédem, vyplývajícím již z názvu společnosti, je vyhledání kvalitní investice pro klienty, ať již hledají své nové bydlení nebo řeší potřeby pro rozvoj podnikání.

Pro developery zajišťujeme kompletní servis při prodeji parcel, pozemků, řadových domů, rodinných domů, bytů a specifických nemovitostí.
 

BONINVEST - prodej zainvestovaných parcel a novostaveb. 

Hlavní oblastí naší činnosti je prodej zainvestovaných parcel pro rodinné domy, bytové domy, ale i komerční výstavbu. BONINVEST.CZ svým zaměřením nabízí zejména výběr bydlení v nových  projektech pro bydlení.

Námi nabízené parcely mají zajištěnou úplnou základní technickou infrastrukturu v rozsahu kanalizace, voda, elektro, plyn, komunikace včetně veřejného osvětlení a kvalitu této infrastruktury pro naše klienty prověřujeme. Naším cílem je nabídnout kvalitní, cenově dostupné bydlení s dobrým dopravním spojením, dostupností služeb, veřejné vybavenosti a v dostupné blízkosti přírody.
 

BONINVEST - služby pro investory a developery.

Další oblastí naší činnosti jsou služby vlastníkům rezidenčních lokalit či investorům. Věnujeme se i vyhledávání investičních příležitostí pro developerskou činnost. Především přípravu, optimalizaci a realizaci prodeje pozemků a projektů zaměřených na rezidenční trh. Do těchto služeb patří zejména návrh urbanisticky a ekonomicky vhodného typu zástavby, provedení studie proveditelnosti,  následné ověření možnosti realizace i rentability projektu. Zajištění plánované zastavitelnosti území a případnou následnou realizaci technické infrastruktury. Zaměřujeme se tedy i na přípravu pozemků vlastníků pro realizaci výstavby rodinných a bytových domů. Pro vlastníky takto zhodnocených pozemků zajišťujeme prodej  připravených či rozpracovaných lokalit vyhledanému vhodnému investorovi  nebo developerovi. Můžeme případně zajistit i zainvestování stavebních pozemků.

Velmi rádi Vás osobně a podrobně seznámíme s nabídkou nemovitostí z naší nabídky i obsahem služeb. Jsme připraveni vyhovět Vašim individuálním potřebám. Těšíme se na setkání s Vámi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K dnešnímu dni jsme zprostředkovali prodej 218.080 m2 pozemků.

K dnešnímu dni jsme zprostředkovali k prodeji 45 bytových jednotek a 8 domů.