O projektu


Nabízíme pasivní řadové domy ve Staré Boleslavi, které se nachází v blízkosti lesů a zároveň centra města. Na metru B - Černý Most jste autem za 12 minut.

ŘEDOVÉ DOMY NA PANSKÉM

Katastrální území: Stará Boleslav 

Termín dokončení: podzim 2017

Výměra parcel: 256 m2 - 341 m2

Inženýrské sítě: Vodovod, kanalizace, elektřina. IS jsou hotové a každý pozemek má svůj energetický sloupek.

 

Výstavba pasivních řadových domů probíhá v lokalitě Na Panském ve Staré Boleslavi. Předmětná lokalita je situována do okrajové části Staré Boleslavi s velmi dobrým spojením do Prahy (12 min. jízdy autem na Černý Most). V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost (mateřské, základní a střední školy, zdravotní středisko, autobusové nádraží, síť obchodů a služeb, sportoviště atd.)

Výstavba v počtu 8 řadových rodinných domů začne na jaře 2017. V lokalitě je již vybudována technická infrastruktura. 

Pasivní rodinné domy OREO s dispozicí 3+kk o užitné ploše 90 m2 na pozemku 256 m2 - 341 m2 se nachází v oblíbené lokalitě Na Panském ve Staré Boleslavi, nedaleko sjezdu z dálnice D10 (Praha - Mladá Boleslav). Dům je součástí projektu výstavby 8 řadových domů, který je realizován v sousedství původní zástavby rodinných domů v docházkové vzdálenosti 11 minut (cca 850 m) od centra Staré Boleslavi. V podobné vzdálenosti jsou i vycházkové trasy nedalekého boleslavského lesa či lesoparku Houšťka.

Cena pasivního domu all inclusive zahrnuje cenu domu na klíč ve vyšším standardu provedení - STYL, DPH, pozemek, systém vytápění, dlážděnou zahradní terasu, přístupový chodník, zahradní domek, kompletní oplocení domu s brankou na zadní komunikaci, zpevněné parkovací stání s pergolou, rozprostření ornice na zahradě a předzahrádce, energetický sloupek, kóji na popelnici a inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace).

V ceně domu je obsaženo vybavení tepelným čerpadlem pro ohřev vody, tepelným čerpadlem pro vytápění domu a rekuperační jednotkou vzduchu s vnitřními rozvody vzduchu do všech obytných místností s automatickým řízením (zvýšení koncentrace CO2 a vlhkosti v bytě).  V rámci provedení nadstandardu je možné dále objednat přípravu pro krbové vytápění nebo domácí zabezpečovací systém.

Standard provedení STYL zahrnuje především nadstandardní nabídku obkladů v koupelně, plovoucí laminátové podlahy, bezpečnostní vchodové dveře a plastová okna s tepelně izolačním trojsklem. V rámci provedení STYL můžete bez jakéhokoliv příplatku vybírat z několika dalších typů kvalitních koupelen, podlah a vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi.

Dům má sedlovou střechu. Interiér byl prakticky uspořádán, aby dům mohl být dvoupodlažní. Důležitá při navržení domu OREO byla také moderní nadčasová architektura.

Konstrukce nízkoenergetického domu OREO je sendvičová, tedy ze spojení rámové dřevěné konstrukce s moderními kvalitními materiály, tak aby dům umožňoval velké úspory na vytápění a navíc byl i v pěkném obalu.

Dispozičně má dům v přízemí technickou a hlavní obytnou část. Je zde předsíň, toaleta, technická místnost a především prostorný obývací pokoj propojený přes jídelnu s kuchyní. Obývací pokoj je prosvětlený francouzským oknem s výstupem na zahradní terasu.

V patře je přes galerii přímý přístup do dvou ložnic, hlavní koupelny, šatny a samostatného WC.

Nad částí patra je prostor pro malou půdu.

Příjezd k domu je řešen po nové široké obousměrné komunikaci s chodníkem, obojí v provedení ze zámkové dlažby. Umístění projektu v lokalitě má nadstandardní odstupové vzdálenosti od další obytné zástavby. V lokalitě tak zůstane zachován prostorově příjemný charakter zástavby rodinných domů.

Pro zlepšení komfortu parkování a využití zahrady je v rámci projektu vybudována zadní obslužná komunikace, ze které je přes branku přímý přístup na zahradu domu, aniž by se muselo chodit přes dům a je zde další parkovací stání. Za touto zadní komunikací je plánována realizace rozlehlého veřejného prostranství.

Dům má předzahrádku s odstavným parkovacím stáním ze zatravňovacích tvárnic vysypaných štěrkem a s přístupovým chodníkem ze zámkové dlažby. Předzahrádka bude osazena ozdobným stromem či keřem.

Realizaci zabezpečuje za tímto účelem založená společnost OREZONI s.r.o.

Lokalita je ideálním místem k bydlení pro spokojený život s velmi dobře dostupnou veškerou občanskou vybaveností a snadnou dostupností zaručenou napojením na MHD a Pražskou integrovanou dopravu (např. nákupní centrum Černý most či stanice metra (B) je vzdálená jen 12 minut autem nebo 14 minut autobusem -bus č. 379).

 

Pěší vzdálenosti od domu:

Zastávka PID BUS = 4minuty

Mateřská škola = 6minut

Potraviny = 6minut

Základní škola = 10 minut

Dům dětí a mládeže = 7 minut

Centrum Staré Boleslavi - Mariánské náměstí = 11 minut

Les = 11 minut

Ve městě je k dispozici kompletní městská vybavenost. (Např. základní umělecká škola, gymnázium, střední školy, krytý plavecký bazén, sportoviště, supermarkety, zdravotní střediska, nemocnice ..)

Cílem zástavby je vytvoření kvalitního bydlení příměstského typu s následujícími atributy:

 • nízká hustota zástavby,
 • příjemné prostředí,
 • odhlučnění území protihlukovým valem,
 • dostupná občanská vybavenost,
 • dopravní obslužnost,
 • přijatelná cenová hladina.

 

Naše výhody:

 • EKONOMICKY VÝHODNÉ BYDLENÍ pro každou rodinu
 • SPOLEHLIVÝ A CERTIFIKOVANÝ systém
 • VELMI RYCHLÁ A 100% SUCHÁ výstavba domu
 • ENERGETICKY A EKOLOGICKY nenáročné bydlení
 • MAXIMÁLNÍ KOMFORT
 • ZDRAVÉ BYDLENÍ
 • DOSTUPNÁ LOKALITA

 

Pro vaši potřebu zajistíme široké možnosti financování.

V případě zájmu, lze učinit nezávaznou ústní rezervaci platnou po dobu 5 dnů.

 

Informace o projektu - ke stažení v PDF