O projektu


Nabízíme exkluzivní stavební pozemky pro výstavbu vily, které se nachází v nové luxusně zastavované lokalitě „U světice“.
Tato lokalita je svým charakterem nejatraktivnější a prestižní lokalitou v Brandýse nad Labem.  Z toho čtyři pozemky se nachází přímo nad svahem k řece Labi ve výšce cca 12 m nad úrovní hladiny. Úžasný výhled na hladinu řeky a na hladinu blízkých Proboštských jezer či panorama Staré Boleslavi. Pozemky jsou rovinaté a cca 11 m nad úrovní hladiny stoleté vody. Nejsou tedy v záplavové oblasti. V rámci nabídky exkluzivních parcel se jedná o jedny z mála posledních ve městě. Lokalita ze dvou stran přímo sousedí s přírodním biokoridorem, na kterém je další zástavba trvale vyloučena. Vlastníci sousedních pozemků si zřídili sestup přímo k řece, kde příležitostně kotví svá plavidla. Velikost parcel od 670 m2 do 2.621m2. Parcely je možné na přání sloučit. 

Inženýrské sítě: elektro, plyn, vodovod a kanalizace včetně nově budované komunikace (prodloužení ulice Labská) jsou v ceně. Jedná se o stavební pozemky, které jsou určeny k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě jsou zkolaudovány a je tedy možné ihned začít stavět.

Parametry územního plánu :

  • Jedná se o území čistě obytné s koeficientem zastavitelnosti 20% a maximální výškou hřebene 9 m.

Informace o projektu - ke stažení v PDF